ג'קוזי מתנפח

רוצים ליהנות כמו בבית מלון אבל בלי לצאת מהבית?
ג'קוזי מתנפח הוא התשובה עבורכם.

זוללה מציעה מגוון דגמים של גקוזי מתנפח שאפשר להתקין בגינה או במרפסת, כולם מיוצרים על ידי החברות המובילות בתחום ומציעים לכם הנאה בטוחה ומושלמת.

ג'קוזי מתנפח – הנראה מושלמת בלי לצאת מהבית

אם בעבר מתקני הג'קוזי היו נחלתם הבלעדית של מכוני ספא ושל בתי מלון, הרי שהיום אפשר להביא את ההנאה הזאת הביתה וליהנות לא פחות, ובמקרים רבים אפילו יותר. ההוצאה היא חד פעמית ולאחריה מדובר רק בהוצאות תחזוקה קלות, ואפשר ליהנות מהשימוש במתקן כל יום וכל היום. לכן, אם אתם נמנים עם חובבי בריכת הזרמים הזאת, שעושה כל כך טוב לגוף ולנשמה, מאוד מומלץ לכם לרכוש גקוזי מתנפח למרפסת או לגינה.

ג'קוזי מתנפח 60005-3

יתרונות השהייה בג'קוזי

לשהייה בתוך מתקן מים חמים אשר ניתזים על הגוף בזרמים נעימים יש הרבה מאוד יתרונות בריאותיים:

  • הרפיית שרירים – כניסה לג'קוזי לאחר אימון ספורט או סתם יום מתוח מול המחשב בעבודה שגרם לשרירים שלכם להיתפס, מסייעת מאוד בהרפיית השרירים. הזרמים החמים של המים מאיצים את זרימת הדם וגורמים לחמצן להגיע במהירות רבה יותר אל השריר, מה שמאפשר את שחרור חומצת החלב שבו ואת שחרורו. את ההרגשה של טבילה בג'קוזי אחרי יום שכזה – קשה לתאר במילים.
  • הפחתת לחץ הדם – שהייה במים חמים זורמים מעלה את טמפרטורת הגוף וגורמת לכלי הדם להתרחב. במצב כזה הגוף מסנן את הדם במהירות גבוהה יותר ולחץ הדם יורד.
  • הקלה על דלקות פרקים – כפי האמור לעיל, שהייה במים החמים מרחיבה את כלי הדם, ומצב זה תורם גם להקלה על כאבים ולהפחתת נפיחויות, וכך משפרת את יכולת התנועה. כמו כן, הציפה במים מפחיתה את הלחץ שיש על המפרקים ומאפשרת להם להגיע למצב של רפיון מוחלט.
  • שיפור איכות השינה – השהייה בג'קוזי מרגיעה מאוד בזכות חום המים הגורם לרפיון של הגוף. זאת, בנוסף לטמפרטורה החמה של המים שמשפיעה על עליית טמפרטורת הגוף, מאפשר לנו להירדם בצורה הרבה יותר מהירה ולישון הרבה יותר טוב. לא סתם המרכז הארצי לחקר השינה בארה"ב פרסם המלצה גורפת לטבול במים חמים לפני שהולכים לישון.
  • איזון רמות הסוכר – שהייה בתוך ג'קוזי מתנפח וג'קוזי בכלל יכולה לסייע לחולי סוכרת מסוג 2 באיזון רמות הסוכר בדם בזכות העלאת קצב זרימת הדם.

למה דווקא ג'קוזי מתנפח?

מכל הסיבות שבעולם.

ג'קוזי מתנפח הוא בעצם בריכה מתנפחת העשויה משלוש שכבות של PVC חזק אשר הודקו לכדי יריעה אחת עמידה במיוחד. למתקן חוברו גוף חימום ומשאבה, ובדגמים החדשים יותר גם מערכת לסינון המים. אחד היתרונות הגדולים של גקוזי מתנפח הוא שניתן להניח אותו כל כל סוגי המשטחים, לרבות אבנים משתלבות, רצפת עץ (דק), דשא, אספלט ועוד.

בנוסף, ג'קוזי מתנפח ניתן לפרק ולהרכיב בקלות והוא גם קל משקל, כך שניתן להעביר אותו ממקום למקום בלי שום בעיה ותוך זמן קצר מאוד.

כמובן שאם קיים הספק הבריאותי הקטן ביותר חשוב מאוד להתייעץ עם הרופא לפני השימוש בג'קוזי

ג'קוזי מתנפח DropStitch

ג'קוזי מתנפח Airjet

ג'קוזי מתנפח HydroJet

 

דילוג לתוכן